fbpx

Aktualności

1 października 2018 r.

Kolejna odsłona Winnic Świata już za nami! Tym razem wybraliśmy się w podróż do Francji wraz z Vice-Mistrzem Polski Sommelierów Pawłem Białęckim! Wspaniała atmosfera, najlepszej jakości wina oraz dania regionalne wprawiły naszych gości w wyjątkowy nastrój.
To jednak nie koniec. Organizatorzy szykują specjalną niespodziankę dla wszystkich zainteresowanych naszymi spotkaniami.

O tym już wkrótce!

                             

20 września 2018 r.

Wielkimi krokami przygotowujemy się do kolejnej odsłony Genezy Biznesu. Tym razem naszym tematem będzie „Sukces Kobiety w Biznesie”.

Trwają ostatnie rozmowy i idące za nimi ustalenia. Staramy się,aby każdy szczegół spotkania był dla Państwa interesujący. Dbając o merytorykę eventu zaprosiliśmy wyjątkowe osobowości świata biznesu, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami spotkania.

Gościć będziemy Jolantę Kwaśniewską, kobietę która osiągnęła sukces na wielu polach swojej działalności oraz Grażynę Paturalską – kobietę o niezwykłej osobowości, projektantkę autorskiej marki ‚Grace Collection’, stylistkę i kreatorkę wizerunku.

Na zdjęciu: właścicielka restauracji L’Entre Villes w Sopocie, bizneswoman – Barbara Markiewicz oraz prelegentka Genezy Biznesu III – Grażyna Paturalska.

Pozostało jedynie 10 miejsc na to wyjątkowe wydarzenie!

Zapraszamy serdecznie!

Rezerwacje:  rsvp@entrevilles.pl

 

6 września 2018 r.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z oficjalną relacją z wydarzenia Winnice Świata – Hiszpania, przygotowaną przez patrona medialnego – portal nawidelcu.pl

Kliknij aby przeczytać

4 września 2018 r.

Za nami już druga odsłona eventu Winnice Świata, która odbyła się pod okiem trójmiejskiego sommeliera – Tomasza Kalenika. Tym razem udaliśmy się do Hiszpanii, gdzie przy dźwiękach muzyki, doskonałych winach oraz pokazie tańca flamenco całkowicie oddaliliśmy się od Sopotu by poczuć prawdziwy klimat Hiszpanii.
Atmosfera była wspaniała, zaś wyśmienite regionalne dania wprawiły nas w wyjątkowy nastrój.

Już dziś zapraszamy Państwa na kolejną odsłonę cyklu spotkań wine-tasting 27 września. Tym razem udamy się do Francji. Kto będzie naszym przewodnikiem?

Szczegóły już wkrótce w naszym kalendarzu.

/Pełną relację foto z wydarzenia znajdą Państwo na naszym fanpage-u/

 

3 września 2018 r.

Nasi kucharze to osoby z ogromnym doświadczeniem. Posiadają pasję, która wyróżnia ich na barwnym tle kulinarnych postaci trójmiasta. Zapraszamy do zapoznania się z felietonem Marcina Berggruna, kucharza naszej restauracji, który opowiedział o swoich doświadczeniach oraz silnej motywacji, która skierowała go na drogę gastronomii.

Kliknij aby przeczytać

 

20 sierpnia 2018 r.

Trwają ostatnie przygotowania do kolejnej odsłony Winnic Świata – niecodziennej degustacji win. Tym razem wybierzemy się do Hiszpanii wraz z topowym trójmiejskim sommelierem – Tomaszem Kalenikiem. Przed nami najlepszej jakości wina prosto z Hiszpanii, degustacja potraw z tego regionu oraz pokaz tanca flamenco w wykonaniu profesjonalnych tancerzy!

Zapraszamy do rezerwacji ostatnich już miejsc na to wydarzenie:

restauracja@entrevilles.pl / +58 717 37 37

 

15 sierpnia 2018 r.

Szef kuchni restauracji L’Entre Villes jest nie tylko jej wizytówką. Sławomir Hahn doskonale kieruje swoim zespołem, jak nikt inny motywuje swoich pracowników i zaszczepia w nich ciekawość i chęć do stałego rozwoju.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu udzielonego dla portalu kulinarnego nawidelcu.pl, gdzie Sławomir Hahn opowiada o swojej pracy, pasji i motywacji.

Kliknij aby przeczytać

 

15 sierpnia 2018 r.

Nasi kucharze to osoby niezwykle kreatywne, które świadomie wybrały drogę, którą podążają. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z sous chefem restauracji L’Entre Villes – Grzegorzem Marzejon.

Kliknij aby przeczytać

 

14 sierpnia 2018 r.

Pod okiem szefa kuchni – Sławomira Hahn powstaje wiele nowych, oryginalnych pomysłów. I choć motywacja do pracy nad najtrudniejszymi wyzwaniami jest priorytetem tym razem pragniemy zaprezentować Państwu coś bardziej dostępnego na co dzień. Zapraszamy do zapoznania się z autorskim przepisem kucharza naszej restauracji – Patryka Domachowskiego. Piękną i pyszną kuchnię możemy tworzyć również we własnym domu.

Kliknij aby przeczytać