fbpx

Już 20 kwietnia zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie do naszej restauracji!

To co nas wyróżnia to wyjątkowe połączenia smaków, zapachów oraz najwyższa jakość produktów. Zapewniamy najlepsze doznania kulinarne i wizualne. Tym razem jednak zaskoczymy Państwa jeszcze bardziej!

Zapraszamy serdecznie na oficjalne Otwarcie Wiosennej Karty L’Entre Villes w której znajdziecie Państwo klasykę połączoną z nowoczesnością. Tym razem kreatywność naszych kucharzy sięgnęła zenitu!

Zapraszamy na wyjątowe starcie dwóch najlepszych chefów kuchni: Sławomira Hahn – chefa restauracji L’Entre Villes oraz Wojciecha Bartczaka – zwycięzcy polskiej edycji Hell’s Kitchen. Czy nowoczesność ustąpi miejsca klasyce? A może stworzą razem wyjątkowy duet?

Zapraszamy do L’Entre Villes już 20 kwietnia o godz. 18.30, gdzie na wlasne oczy zobaczą Państwo magię gotowania na najwyższym poziomie!

Konieczna jest rezerwacja miejsc na to wydarzenie. Rezerwacji można dokonać na restauracja@entrevilles.pl

Ilość miejsc ograniczona.

Cena: 180 zł/os.

Menu wydarzenia:

A oto sylwetki bohaterów spotkania!

Sławomir Hahn – Chef L’Entre Villes, kucharz z ogromnym doświadczeniem i silnym charakterem. Cechuje go zwłaszcza przywiązanie do tradycji oraz pokora i upór w dążeniu do celu!

Wojciech Bartczak – zwycięzca V edycji Hell’s Kitchen Polska, niezwykle kreatywny i otwarty. Cechuje go silna motywacja i wiara we własne siły, nigdy się nie poddaje!