Wykwintny alkohol na prezent świąteczny

W tegoroczne święta Bożego Narodzenia warto dać się zapamiętać – i sprawić, aby klienci Państwa firmy zostali docenieni w sposób szczególny. Czy istnieje sposób, aby podkreślić swoją miłość do Trójmiasta i jego bogatej historii, a jednocześnie sprezentować klientom biznesowym upominek klasyczny, ponadczasowy i gustowny? Oczywiście! Alkohol na prezent świąteczny to świetny pomysł, ale tylko wówczas, gdy posiada on odpowiednią oprawę.

Dobry alkohol na prezent bożonarodzeniowy – który wybrać?

Goldwasser to nasz flagowy produkt, którego nazwa, skład oraz pochodzenie są niezwykle bogate – i chętnie o nim opowiadamy. Tradycja tej wódki sięga XVI wieku – podobno do jej powstania przyczynił się Ambroży Vermöllen, uchodźca religijny z Lier, a receptura tego trunku przywieziona została przez niego z Niderlandów. Obecnie produkuje się go jedynie w Niemczech lub na zamówienie jednej z naszych restauracji o tej samej sławetnej nazwie Goldwasser. W składzie tej złotej wody można znaleźć anyż, cynamon, goździki, macierzankę, lawendę i rozmaryn, a mieni się ona najprawdziwszymi płatkami złota. Prezenty na święta w postaci ekskluzywnego alkoholu, nie do kupienia w zwykłym sklepie, to wspaniały sposób na okazanie szacunku do klienta lub pracownika.

Machandel to kolejna wódka z naszej kolekcji, charakteryzująca się bogatą historią sięgającą XVIII wieku i jałowcowym posmakiem. Wiąże się z nią specjalny sposób picia. Chcąc uniknąć stawiania wszystkim biesiadnikom kolejki, należy zastosować się do specyficznego rytuału: nabić suszoną śliwkę z pestką na wykałaczkę, włożyć do kieliszka i zalać tym 38% alkoholem. Następnie śliwkę zjada się, pozostawiając wykałaczkę w lewej dłoni, a pestkę trzymając pod policzkiem. Wódkę wypija się duszkiem tak, by nie połknąć pestki – ją trzeba wypluć na dno kieliszka, tam też włożyć złamaną na pół wykałaczkę. Prezenty świąteczne dla klientów muszą dać się zapamiętać – dlatego warto skusić się na zakup dla najważniejszych z nich takiej ekskluzywnej gdańskiej wódki.

Kurfürsten to wyjątkowy, korzenny likier, o którym pierwsze zapiski w literaturze powstały aż w XVIII roku. Wybierając prezenty biznesowe na święta warto pomyśleć o iście książęcym akcencie, który pozwoli z każdym łykiem przenosić się głębiej w świat gdańskiej historii.

Zestawy upominkowe w postaci trzech buteleczek degustacyjnych różnych rodzajów wódki: Goldwasser, Machandel i Kurfürsten w eleganckim opakowaniu. Jeśli chodzi o prezenty biznesowe na Boże Narodzenie, to jeden z najchętniej wybieranych wariantów. Wyjątkowym podarunkiem może się okazać również 0,5 l butelka wódki Goldwasser oraz dwa markowe kieliszki zapakowane w drewniane pudełko wyściełane atłasem. Nieco innym rodzajem zestawu upominkowego jest niewielka buteleczka 40 ml pełna złotej wody wraz z sześcioma autorskimi pralinami – takie prezenty świąteczne są szczególnie doceniane przez kobiety, co warto wziąć pod uwagę zamawiając je dla swoich kontrahentek i pracownic. Do wyboru mają Państwo również dwa inne zestawy upominkowe w złotym pudełku: 0,5 l butelki z wódką Goldwasser oraz Kurfürsten lub 0,5 l butelka złocistego płynu z dwoma kieliszkami.

Zestawy kieliszków – 6 sztuk sygnowanych marką Goldwasser. Mogą stanowić fantastyczny samodzielny prezent lub dodatek do któregoś z wyśmienitych trunków.

Oferujemy także voucher do zrealizowania w jednej z naszych restauracji. To ekskluzywny prezent świątecznych dla klientów, których chce się zachęcić do częstszego bywania w Trójmieście i zapoznać z jego charakterem.

Prezenty świąteczne Gdańsk – elegancja, która procentuje

Prezenty świąteczne dla firm w postaci ekskluzywnych alkoholi nie potrzebują żadnej dodatkowej oprawy. Wódki i likiery otrzymują Państwo w aksamitnych sakiewkach ze złotym sznurem i takim też haftem odpowiedniego logo lub w specjalnych pudełkach prezentowych. Charakteryzują się one królewskimi barwami – szkarłatem, granatem, purpurą, czernią i złotem – które podkreślają niebanalny charakter tego podarunku. Jeśli pragną Państwo nabyć takie prezenty świąteczne, Gdańsk oraz Sopot są miejscami, w których można dokonać takiego zakupu w jednej z naszych restauracji. To rzeczy eleganckie, które z pewnością pozwolą się Państwu zapamiętać z jak najlepszej strony – a to procentuje zaufaniem i długofalowymi relacjami.

Prezenty dla firm Sopot – gdzie nabyć ekskluzywne trunki?

Alkohole, zestawy, kieliszki oraz vouchery jako luksusowe prezenty świąteczne dla klientów mogą Państwo nabyć w jednej z naszych czterech restauracji: L’Entre Villes w Sopocie, Kamienicy Goldwasser, Plotkin Bistro oraz Fishmarkt w Gdańsku. Posiadamy w ofercie również prezenty świąteczne dla firm, które chcą złożyć zamówienie na odległość – wówczas istnieje możliwość wysyłki. Z uwagi na to, że nasze produkty mają charakter lokalny, warto sięgnąć po nie w szczególności wtedy, gdy poszukuje się czegoś, co pozwoli ukoronować miejsce zawiązania korzystnego kontraktu, czy podkreślić przynależność Państwa firmy do Trójmiasta. W polskiej tradycji istnieje zwyczaj obdarowywania się nawzajem szczególnymi upominkami z okazji Bożego Narodzenia, które w piękny sposób podsumowuje owocny rok – stąd pomysły na prezenty dla firm. Sopot to jedno z niewielu miejsc w Polsce, gdzie można nabyć złotą wodę oryginalnej produkcji, stąd ten wyrób nadaje ekskluzywności każdej świątecznej paczce. Dobry alkohol na prezent bożonarodzeniowy to coś, co zdecydowanie warto podarować.

Prezenty na święta w klasycznym wydaniu

Prezenty biznesowe na Boże Narodzenie muszą odznaczać się wyjątkowymi cechami: luksusem, a jednocześnie uniwersalnością. Za takie uznaje się na całym świecie dobrej jakości trunki – które nie tylko zdobią barek i nabierają szlachetności z wiekiem, ale również doskonale smakują. Alkohol na prezent świąteczny sprawdza się szczególnie wtedy, gdy nie zna się prywatnych preferencji smakowych obdarowywanego. Stąd też Goldwasser, Machandel lub Kurfürsten w towarzystwie kieliszków czy pralin będą przepięknym sposobem na ukoronowanie wieloletniej współpracy i podkreślenie wyjątkowych zasług partnerów w biznesie. Prezenty biznesowe na święta o tak charakterystycznym pod względem historycznym i smakowym rysie z pewnością przypadną do gustu każdemu, kto

Book a Table