fbpx

GARMAŻ I WYPIEKI WIELKANOCNE

Niech świąteczny nastrój zagości w Twoim domu!

 

Drodzy Goście i przyjaciele restauracji L’Entre Villes ❤️👩🏻‍⚖‍🤵🏻

W związku z postępującym rozwojem pandemii koronawirusa w naszym kraju, a przez to zwiększonym prawdopodobieństwem zarażeń i nagłego rozprzestrzeniania się choroby. Kierując się zdrowym rozsądkiem i nie chcąc ryzykować zdrowiem Państwa i naszych pracowników zdecydowaliśmy się, zawiesić działalność naszej restauracji do odwołania, a przynajmniej do czasu, gdy sytuacja w naszym kraju się ustabilizuje. ⛔️👑🦠☣️

Nie jest to dla nas łatwa decyzja, ponieważ kochamy naszą pracę i uwielbiamy gościć Państwa w naszej restauracji, jednak w sytuacji w jakiej się wszyscy obecnie znajdujemy, uznaliśmy, że będzie to jedyne słuszne rozwiązanie.

Jest to dla nas jak i innych restauracji bardzo trudny czas, ale wierzymy, że dzięki wspólnym staraniom wszystko niebawem wróci do normy i będziemy mogli ponownie przyjąć Państwa w L’Entre Villes. 🏛💐🍽🍲🐟🥘🥩

Korzystając z okazji chcieliśmy bardzo podziękować tym wszystkim, którzy nas wspierają w tym trudnym czasie dla branży gastronomicznej.
Po mimo, że L’Entre Villes nigdy nie było kojarzone z „jedzeniem na wynos” to już dzień po wprowadzeniu naszej oferty otrzymaliśmy od Państwa wiele zamówień na nasze dania, a w kolejnych dniach było ich jeszcze więcej, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Państwa zaufanie i zadowolenie zawsze było i będzie dla nas priorytetem. #jesteścienajlepsi!

WAŻNE ❗️
Wszystkie zrealizowane zamówienia na garmaż i wypieki Wielkanocne będą gotowe do odbioru dziś w godzinach 12:00 – 14:00 w naszej restauracji. Po tym czasie restauracja zostanie zamknięta.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:
e mail | restauracja@entrevilles.pl 📧
tel | 58 717 37 37☎️

ŻYCZYMY
ZDROWYCH,
SPOKOJNYCH
ŚWIĄT
WIELKIEJ
NOCY! 🐣🐰