Imprezy w Sopocie

Imprezy okolicznościowe Sopot i okolice

Restauracja L’Entre Villes doskonale nadaje się do organizacji spotkań, imprez, szkoleń i pokazów. Wszystkie pomieszczenia są oddzielone rozsuwanymi ścianami – można je połączyć w całość, lub oddzielić, w zależności od potrzeb i ilości uczestniczących osób. Jedno piętro pomieści do 100 osób. Istnieje też możliwość wynajęcia pojedynczej sali, całego piętra lub całego obiektu.

Oferta

Imprezy okolicznościowe Sopot i okolice

Szukają Państwo sprawdzonego miejsca na organizację imprezy okolicznościowej? W restauracji L’Entre Villes przygotujemy każde spotkanie, bez względu na to, czy chodzi o kameralny event rodzinny, czy wigilię firmową na kilkadziesiąt osób. W naszym obiekcie do Państwa dyspozycji pozostaje parter oraz piętro budynku – każda kondygnacja podzielona jest na kilka różnych pomieszczeń, które w zależności od potrzeb można ze sobą łączyć bądź oddzielać ruchomymi ścianami. Wśród nich znajdują się m.in. sale bankietowe oraz restauracyjne, winiarnia, bary, a także weranda i oranżeria.
Funkcjonalny układ wnętrz pozwala nam na przyjęcie nawet 100 osób na jednym piętrze, dając możliwość zorganizowania przyjęć dla bardzo dużych grup. Jeśli chodzi o kameralne wydarzenie, np. takie jak np. zaręczyny, walentynki czy mała wigilia firmowa Trójmiasto i restauracja L’Entre Villes również stanowią najlepszy wybór. Wszystko dzięki możliwości wynajęcia tylko jednej, niedużej sali, gdzie zapewniamy atmosferę intymności i prywatności.
Warto również zwrócić uwagę, że bez względu na to, czy planują Państwo organizację spotkania przedświątecznego dla pracowników, chrzcin czy też imprezy takiej jak walentynki Sopot, gdzie mieści się nasza restauracja, jest miastem, w którym mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę kelnerską oraz fachowe doradztwo managerów. Doświadczony personel w indywidualny sposób traktuje każdego klienta, dbając o to, by imprezy organizowane w naszym obiekcie przebiegały bez zakłóceń, a czas u nas spędzony na długo utkwił w pamięci każdego Gościa.

Dla firmy – wigilia firmowa Sopot

Jeśli chodzi o uroczystość taką jak wigilia Sopot jest miastem, w którym mieści się piękna, odrestaurowana kamienica. To właśnie tutaj stworzyliśmy wnętrza zapewniające idealne warunki do świętowania rozmaitych okazji – duży wybór sal daje możliwość zaplanowania wydarzenia zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami. Wigilia firmowa w Trójmieście w naszej restauracji będzie niezapomnianym wydarzeniem zarówno dla Państwa, jak i zaproszonych na nią gości. Zapewniamy wyborne przedświąteczne menu przygotowane przez najlepszych kucharzy, a także stosowną do okoliczności oprawę – przystrojona choinka, odświętna dekoracja stołów oraz nastrojowa muzyka z pewnością sprawią, że wydarzenie takie jak firmowa wigilia w Sopocie przebiegnie w miłej, ciepłej atmosferze.
Impreza wigilijna dla pracowników może być tradycyjnym spotkaniem przy opłatku, ale istnieje także możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji, które urozmaicą wydarzenie. Na Państwa życzenie wigilię w Sopocie może uświetnić obecność Świętego Mikołaja, który wręczy pracownikom symboliczne podarunki, a także muzyka na żywo czy pokazy artystyczne. Dzięki takim atrakcjom wieczór w towarzystwie współpracowników stanie się czymś więcej niż tylko okazją do podziękowania im za kolejny rok współpracy – będzie także sprzyjał beztroskim rozmowom, integracji i dobrej zabawie. Gorąco zachęcamy do organizacji przedświątecznych spotkań w naszej restauracji – specjalne menu, wyjątkowy klimat Bożego Narodzenia oraz fachowa obsługa z pewnością na długo pozostaną w Państwa pamięci.

Zaręczymy, komunia, chrzciny Trójmiasto – to i wiele więcej

Imprezy okolicznościowe w Sopocie obejmują nie tylko eventy firmowe. Z radością ugościmy Państwa również na spotkaniach prywatnych, w gronie rodziny oraz przyjaciół. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego lokalu na romantyczne walentynki Trójmiasto zaprasza do restauracji L’Entre Villes. Zadbamy o kompleksowe przygotowanie spotkania dla zakochanych, dbając o wyjątkowe menu i elegancką oprawę stołu – stworzymy atmosferę sprzyjającą głębokim spojrzeniom oczy oraz romantycznym wyznaniom. Z chęcią zaaranżujemy również zaręczyny, które staną się niezapomnianym wydarzeniem w życiu przyszłych małżonków.
Warunki oferowane przez naszą restaurację z pewnością spełnią także oczekiwania wszystkich osób szukających odpowiedniego lokalu na komunię lub chrzciny w Trójmieście. Te ważne rodzinne uroczystości nie obędą się bez bogato zastawionego stołu, dlatego menu przygotowano zarówno z myślą o dorosłych, jak i dzieciach. Całość dopełni elegancki wystrój, a także dbałość o każdy detal. Podejmiemy się również organizacji wielu innych prywatnych spotkań, takich jak urodziny, jubileusze, rocznice itp.
W restauracji L’Entre Villes jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły naszych klientów. Łącząc wyśmienitą kuchnię z profesjonalną obsługą oraz pięknie zaaranżowanymi wnętrzami, możemy przygotować dla Państwa niemal każdą imprezę okolicznością, czyniąc ją niepowtarzalną – bez względu na to, czy będą to chrzciny lub walentynki w Sopocie, komunia, wigilia firmowa, czy też różnego rodzaju pokazy, szkolenia, konferencje lub bankiety. Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji, by skorzystać z naszej wiedzy oraz doświadczenia w organizacji eventów. W położonej w centrum Trójmiasta, pięknej willi z pewnością spędzą Państwo niezapomniany czas – warto się o tym przekonać!

Book a Table