Wieczór kawalerski Sopot – L’Entre Villes

Tę wyjątkową okazje celebrujemy w gronie najbliższych przyjaciół, którzy często odpowiedzialni są za wyszukanie miejsca pasującego do okoliczności. Pomimo faktu, że pomysłów na organizację wieczoru kawalerskiego nie brakuje, warto pomyśleć z dużym wyprzedzeniem o zaplanowaniu takiego wydarzenia. Jedną z propozycji jest kameralny event w ekskluzywnej sali VIP stworzonej specjalnie na tego typu przyjęcia. Nasza restauracja w Sopocie to przestrzeń, która gwarantuje prywatność i możliwość przygotowania spotkania dla większej grupy.

Oferta

W restauracji L’Entre Villes znajduje się komfortowy salon, który dobrze sprawdzi się w przypadku całonocnej imprezy. Sala na spotkania w stylu VIP charakteryzuje się oryginalnym wystrojem wprowadzającym gości w niepowtarzalny klimat. Dlatego gwarantujemy, że czas spędzony w naszym lokalu w Sopocie będzie wyjątkowy. W ramach wieczoru kawalerskiego oferujemy  pomieszczenie zapewniające pełną swobodę oraz prywatność, a wszystko to za sprawą dobrej izolacji akustycznej. Dyskretny salon wyposażono w kominek, 60-calowy telewizor czy biblioteczkę. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy szeroki wybór alkoholi, jak również humidor z najlepszymi cygarami. Ekskluzywna stylistyka wnętrza i jego malowniczy wystrój spełnia oczekiwania Gości, którzy chcą przeżyć niezapomniany wieczór kawalerski. Sopot jest najlepszym miastem do nieograniczonej zabawy, podobnie jak całe Trójmiasto. Oprócz tego L’Entre Villes zapewnia profesjonalną obsługę kelnerską, specjalną ofertę alkoholi i bogate menu dań z kuchni.

W naszej restauracji mogą też Państwo zorganizować niesamowity wieczór panieński. Trójmiasto daje nieskończoną liczbę możliwości na spędzenie czasu z przyjaciółkami. Organizacja takich spotkań to nasza specjalność, głównie ze względu na fakt, że dysponujemy różnymi przestrzeniami, takimi jak: cztery sale bankietowe, oranżeria, winiarnia, palarnia czy salon VIP. Ofertę przygotowano zgodnie z oczekiwaniami przyszłych Panien Młodych, które mogą liczyć na obsługę sommeliera, czyli osoby znającej się doskonale na winach. Zadbamy by czas przed wyczekiwanym weselem był niesamowity!

 

Kameralny wieczór kawalerski – Trójmiasto

Na terenie Sopotu istnieje kilka możliwości na pożegnanie się ze stanem kawalerskim, jedną z nich jest wynajęcie sali VIP w restauracji L’Entre Villes, która wyróżnia się baśniowymi pomieszczeniami tworzącymi niesamowitą atmosferą. Rezerwacja takiego salonu z odpowiednim wyprzedzeniem bywa oryginalną propozycją na miły wieczór kawalerski. Sopot tętni życiem nocnym praktycznie o każdej porze roku, dlatego organizacja męskiej imprezy zazwyczaj nie sprawia problemów. Podczas imprezy w L’Entre Villes na naszych Gości czekają nie tylko alkoholowe trunki dobrej jakości, ale też wyśmienite potrawy przygotowywane przez najlepszych kucharzy. Dla osób, które poszukują alternatywy dla klubu na wieczór kawalerski, Trójmiasto będzie świetną propozycją! Zabawa zaplanowana w restauracji z pewnością spotka się z entuzjazmem całej ekipy oraz przyszłego Pana Młodego.

Optymalnym rozwiązaniem jest dokonanie rezerwacji na weekend poprzedzający datę uroczystości ślubnej lub z wyprzedzeniem dwutygodniowym. Z naszych obserwacji wynika, że termin należy skonsultować jak najwcześniej z wszystkimi uczestnikami spotkania. Salon VIP to duża przestrzeń o łącznej powierzchni 26 m2, która mieści się na pierwszym piętrze L’Entre Villes. Większe grupy mają również możliwość wynajęcia jednego piętra lub całego obiektu. Tego typu koncepcja stanowi popularną praktykę, traktowaną jako niestandardowy pomysł na wieczór kawalerski Sopot raczej nigdy nie wyjdzie z mody, jako miejsce gdzie się organizowane są tego typu imprezy.

Oryginalny wieczór panieński – Sopot

Do atrakcji Trójmiasta zalicza się nie tylko liczne zabytki, ale też klimatyczne miejsca, takie jak restauracja L’Entre Villes. Nasz budynek to blisko 178 m2 wolnej powierzchni na parterze, jak również na pierwszym piętrze. Doskonałą propozycją bywa wynajem sali restauracyjnej na wieczór panieński Sopot jest wyborem idealnym na tak ważną okoliczność. Spotkanie w gronie najlepszych przyjaciółek to okazja by zaaranżować uroczystą kolację, spróbować wyśmienitych dań a’la carte czy wysokogatunkowych win. Zabawy okolicznościowe są sposobem na urozmaicenie imprezy, która trwa zazwyczaj do białego rana. Obsługa sommeliera i doświadczonych kelnerów sprawi, że każda z Pań poczuje się wyjątkowo. Do dyspozycji gości oddajemy pomieszczenia oddzielone rozsuwanymi drzwiami, które można łączyć w dowolny sposób w wieczór panieński. Trójmiasto jest miejscem nieograniczonych możliwości!

Kto powiedział, że powinno być nudno i standardowo? Restauracja L’Entre Villes potrafi zadbać o pozytywne wrażenia Panny Młodej, jak również pozostałych uczestniczek imprezy. To pomysł na organizację wolnego czasu w gronie fajnych ludzi, którzy podchodzą do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem. Nasz lokal organizuje także spotkania biznesowe w stylu VIP oraz szkolenia czy seminaria. Zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą i zarezerwowania stolika telefonicznie lub online za pośrednictwem strony.

Book a Table
EnglishPolish