fbpx

Sławomir Hahn

CHEF

Nasz zespół

“Pasja to podstawa!”

Gotuje od 27 lat, zaś pasja do gotowania pojawiła się w nim już w dzieciństwie. Swoje pierwsze kroki w kuchni stawiał u boku mamy, która niewątpliwie miała wpływ na wybór jego dalszej drogi życiowej. Pracował w wielu miejscach a inspiracją dla niego byli wielcy kucharze. Najmilej wspomina jednak pracę w Restauracji Fish Market, gdzie rozwinął swoje skrzydła i połączył pasję gotowania ze swoim drugim hobby – wędkarstwem. Pracując w L’Entre Villes przyznaje, że doskonały zespół oraz chęć nauki daje mu satysfakcję i motywację do wprowadzania innowacji i eksperymentowania.

“Idealne połączenie? Tylko w zespole!”

Cechy, które wyróżniają go w kuchni to skromność  i silna osobowość, które w połączeniu z ciekawością świata i chęcią do eksperymentowania sprawiają, że jego dania wyróżniają się nie tylko doskonałym smakiem, ale są również ucztą dla oczu. Najważniejszy dla niego jest zgrany zespół, chęci do pracy oraz pokora.  Nie ukrywa, że praca w kuchni nie jest dla każdego, ale wierzy, że każdy znajdzie w nie swoje miejsce jeśli tylko posiada  silną motywację oraz najważniejszą cechę – pokorę.

„Kuchnia to centrum dowodzenia, ale oparte na tworzeniu – nie powielaniu”

Potrawy przygotowane przez naszego szefa cieszą się doskonałymi opiniami wśród naszych gości. Jego mentorem jest Marco Pierre White, którego od dawna podziwia za niezaprzeczalny talent oraz podejmowanie niecodziennych, kulinarnych wyzwań. On sam zawsze stawia na innowację. Zaznacza, że nie lubi powielać pracy innych kucharzy. Eksperymentuje od zawsze łącząc ze sobą smaki tworząc wyjątkowe, niezapomniane dania. Wielokrotnie podkreśla, że człowiek uczy się przez całe życie, a stały rozwój jest w kuchni konieczny.

Kadra menedżerska i obsługa gości

Naszą kadrę stanowią najlepsi managerowie, którzy na co dzień wykazują się swoim ogromnym doświadczeniem by pobyt w naszej restauracji  był dla Państwa wyjątkowy i niezapomniany. Do każdego gościa podchodzimy indywidualnie wierząc, że profesjonalizm i zrozumienie jest kluczem do wspólnego sukcesu.

Galeria zespół   wróć