Alkohol

Wyśmienity alkohol na prezent świąteczny

W tegoroczne Święta Bożego Narodzenia warto o nich pamiętać – i sprawić, aby klienci Twojej firmy docenili Cię w sposób szczególny. Czy można w jakiś sposób podkreślić swoją miłość do Trójmiasta i jego bogatej historii, a jednocześnie podarować klientom biznesowym klasyczny, ponadczasowy i gustowny prezent? Oczywiście! Alkohol jako prezent świąteczny to świetny pomysł, ale tylko wtedy, gdy ma odpowiednią oprawę.

Dobry alkohol na prezent świąteczny – który wybrać?

Goldwasser to nasz flagowy produkt, którego nazwa, skład i pochodzenie są niezwykle bogate – i chętnie o tym opowiadamy. Tradycja tej wódki sięga XVI wieku – do jej powstania miał przyczynić się Ambrose Vermöllen, uchodźca religijny z Lier, a przepis na ten trunek przywiózł z Holandii. Obecnie produkowany jest wyłącznie w Niemczech lub na zamówienie w jednej z naszych restauracji o tej samej znanej nazwie, Goldwasser. W składzie tej złotej wody znajduje się anyż, cynamon, goździki, tymianek, lawenda i rozmaryn, a ona mieni się płatkami prawdziwego złota. Prezenty świąteczne w postaci ekskluzywnego alkoholu, którego nie można kupić w zwykłym sklepie, to świetny sposób na okazanie szacunku klientowi lub pracownikowi.

Machandel to kolejna wódka z naszej kolekcji, charakteryzująca się bogatą historią sięgającą XVIII wieku i smakiem jałowca. Wiąże się to ze specjalnym sposobem picia. Jeśli chcesz uniknąć czekania w kolejce na wszystkich gości, powinieneś zastosować się do określonego rytuału: na wykałaczkę nałóż suszoną śliwkę z pestką, włóż do szklanki i zalej tym 38% alkoholem. Następnie zjada się śliwkę, pozostawiając wykałaczkę w lewej ręce i trzymając pestkę pod policzkiem. Wódkę pije się łykiem, żeby nie połknąć pestki - trzeba ją wypluć na dno szklanki i włożyć tam przełamaną na pół wykałaczkę. Prezenty świąteczne dla klientów muszą zapadać w pamięć – dlatego dla najważniejszego z nich warto kupić taką ekskluzywną gdańską wódkę.Kurfürsten to wyjątkowy, ostry likier, o którym pierwsze wzmianki pojawiły się w literaturze już w XVIII wieku. Wybierając prezenty biznesowe na święta, warto pomyśleć o iście książęcym akcentie, który z każdym łykiem przeniesie Cię w świat historii Gdańska.Zestawy upominkowe w postaci trzech butelek degustacyjnych różnych rodzajów wódki: Goldwasser, Machandel i Kurfürsten w eleganckich opakowaniach. Jeśli chodzi o prezenty biznesowe na Święta Bożego Narodzenia, jest to jeden z najchętniej wybieranych wariantów. Wyjątkowym prezentem może być także butelka wódki Goldwasser o pojemności 0,5 litra oraz dwa markowe kieliszki zapakowane w drewniane pudełko wyściełane satynem. Nieco innym typem zestawu upominkowego jest niewielka buteleczka o pojemności 40 ml pełna złocistej wody z sześcioma oryginalnymi pralinkami – takie prezenty świąteczne szczególnie cenią kobiety, co warto wziąć pod uwagę zamawiając je dla swoich kontrahentów i pracowników. Do wyboru są także dwa inne zestawy upominkowe w złotym pudełku: butelki 0,5 l wódki Goldwasser i Kurfürsten lub butelka 0,5 l złotego płynu z dwoma kieliszkami.Komplety szklanek - 6 sztuk sygnowane marką Goldwasser. Mogą być fantastycznym samodzielnym prezentem lub dodatkiem do jednego z pysznych drinków.Oferujemy również voucher do wykorzystania w jednej z naszych restauracji. To ekskluzywny prezent świąteczny dla klientów, którzy chcą zachęcić ich do częstszego odwiedzania Trójmiasta i poznania jego charakteru.

Prezenty świąteczne Gdańsk – elegancja, która się opłaca

Prezenty świąteczne dla firm w postaci ekskluzywnych alkoholi nie wymagają dodatkowej oprawy. Wódki i likiery otrzymasz w aksamitnych woreczkach ze złotym sznurkiem i haftowanym odpowiednim logo lub w specjalnych pudełkach prezentowych. Charakteryzują się królewską kolorystyką – szkarłatem, granatem, fioletem, czernią i złotem – które podkreślają wyjątkowy charakter tego prezentu. Jeśli chcesz kupić takie prezenty świąteczne, Gdańsk i Sopot to miejsca, gdzie możesz dokonać takiego zakupu w jednej z naszych restauracji. To eleganckie rzeczy, które z pewnością pozwolą Ci zostać zapamiętanym w najlepszy możliwy sposób – a to zaprocentuje zaufaniem i długotrwałymi relacjami.

Prezenty dla firm Sopot – gdzie kupić ekskluzywne drinki?

Alkohole, zestawy, kieliszki i bony zakupisz jako luksusowe prezenty świąteczne dla klientów w jednej z naszych czterech restauracji: L'Entre Villes w Sopocie, Kamienica Goldwasser, Plotkin Bistro i Fishmarkt w Gdańsku. Oferujemy również prezenty świąteczne dla firm, które chcą złożyć zamówienie zdalnie – wtedy istnieje możliwość wysyłki. Ze względu na to, że nasze produkty mają charakter lokalny, warto z nich skorzystać, zwłaszcza gdy szukasz czegoś, co uwieńczy lokalizację korzystnego kontraktu lub podkreśli przynależność Twojej firmy do Trójmiasta. W polskiej tradycji istnieje zwyczaj obdarowywania się nawzajem wyjątkowymi prezentami na Boże Narodzenie, co pięknie podsumowuje owocny rok – stąd pomysły na prezenty dla firm. Sopot to jedno z niewielu miejsc w Polsce, gdzie można kupić oryginalną złotą wodę, dlatego ten produkt dodaje ekskluzywności każdej świątecznej paczce. Dobry alkohol jako prezent świąteczny to coś, co zdecydowanie warto podarować.

Klasyczne prezenty świąteczne

Prezenty biznesowe na Boże Narodzenie muszą charakteryzować się wyjątkowymi cechami: luksusem i jednocześnie uniwersalnością. Dobrej jakości drinki cieszą się uznaniem na całym świecie – nie tylko zdobią bar i z wiekiem nabierają szlachetności, ale także doskonale smakują. Alkohol jako prezent świąteczny sprawdza się szczególnie dobrze, gdy nie znamy osobistych preferencji smakowych obdarowanej osoby. Dlatego Goldwasser, Machandel czy Kurfürsten w towarzystwie kieliszków lub pralin będą pięknym sposobem na ukoronowanie wieloletniej współpracy i podkreślenie wyjątkowych zalet partnerów biznesowych. Prezenty biznesowe na święta, posiadające tak historyczny i specyficzny smak, z pewnością przypadną do gustu każdemu

Liczbą osób

ZAREZERWUJ STOLIK