Szkolenia I Konferencje

O naszych szkoleniach i seminariach

Dwie wielofunkcyjne sale konferencyjne zlokalizowane na pierwszym piętrze wyposażone są w profesjonalne, zamontowane na stałe projektory komputerowe i zwijane ekrany. To idealne miejsce na organizację pokazu produktów, szkolenia czy seminarium, także połączonego z usługami gastronomicznymi. Pomieszczenia można połączyć w jedno lub oddzielić za pomocą ścian systemowych.

Nowoczesna sala konferencyjna w Sopocie

Profesjonalne sale konferencyjne w L'Entre Villes to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji lub spotkania biznesowego. Dysponujemy dwiema salami o różnej wielkości, większa może pomieścić około 40 gości, a mniejsza 30. Elegancko urządzone sale można łatwo połączyć w jedno pomieszczenie lub wydzielić na mniejszą przestrzeń za pomocą drzwi systemowych, w zależności od potrzeb klienta. W naszych wielofunkcyjnych, klimatyzowanych salach z powodzeniem można zorganizować kongresy dla niemal 120 osób, a także mniejsze zjazdy czy kameralne spotkania. Do dyspozycji gości jest także cigar room oraz weranda. Oferujemy profesjonalną pomoc w organizacji i koordynacji wydarzeń. Zapewniamy atrakcyjne, konkurencyjne ceny wynajmu sal oraz szeroki wybór terminów.

Sala szkoleniowa w Sopocie – kompleksowa oferta

Sale w restauracji L'Entre Villes to miejsce godne polecenia, jeśli chcą Państwo zorganizować szkolenie, sympozjum, seminarium czy konferencję naukową lub biznesową. Nadają się również do organizacji targów, pokazów i prezentacji firmowych. Nasi klienci wybierają je również do negocjacji, spotkań, prezentacji produktów i innych spotkań biznesowych. Wystarczająco duża powierzchnia i nowoczesne wyposażenie sali pozwalają na w pełni profesjonalne przygotowanie każdego wydarzenia. Zapewniamy doskonałą jakość cateringu. W przypadku takiego zapotrzebowania możemy także zorganizować nocleg dla uczestników w bardzo bliskiej odległości od restauracji. Dzięki temu możliwe jest przygotowanie konferencji lub innego wydarzenia trwającego dłużej niż jeden dzień.

Dobrze wyposażona sala konferencyjna w Trójmieście

Każda z naszych sal wyposażona jest w nowoczesne, zamontowane na stałe projektory komputerowe, a także zwijane ekrany na ścianie. Zapewniamy odpowiednie meble (krzesła, stoły) dostosowane do ilości Uczestników. Na życzenie pomieszczenia mogą zostać uzupełnione o dodatkowe wyposażenie i sprzęt biurowy. Pomieszczenia są przestronne, jasne i dobrze doświetlone. Uczestnicy wydarzeń mają także dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu.

Sala szkoleniowa w Sopocie – bogate menu

Restauracja L'Entre Villes serwuje również pyszne dania przygotowane przez naszego doświadczonego Szefa Kuchni. Zapewniamy catering, którego menu jest zawsze uzgadniane wcześniej z klientem. Oferujemy Państwu menu w formie bufetu lub – w razie potrzeby – obsługę kelnerską na najwyższym poziomie. Wszystkie nasze dania przygotowywane są zawsze ze świeżych, wysokiej jakości składników, w tym sezonowych warzyw i owoców. Trójmiejska sala konferencyjna - zapraszamy do rezerwacji. Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane sopocką salą konferencyjną do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy profesjonalną obsługę, nowocześnie wyposażone sale i smaczny catering. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat naszej oferty, ustalenia terminu i rezerwacji prosimy o kontakt.

Sala konferencyjna Trójmiasta – prosimy o dokonanie rezerwacji

Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane salą konferencyjną w Sopocie do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy profesjonalną obsługę, nowocześnie wyposażone sale i smaczny catering. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat naszej oferty, ustalenia terminu i rezerwacji prosimy o kontakt.

Liczbą osób

ZAREZERWUJ STOLIK