Ślub W Sopocie

Uroczystość w Sopocie

Obiad weselny Trójmiasto - Niezapomniane wesele w L'Entre Villes Wiemy, że każdy szczegół ma znaczenie!

Ślub i wesele w L'Entre Villes

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż dzień ślubu jest dniem wyjątkowym, emocjonalnym i pełnym wzruszeń, który na długo pozostanie w pamięci Pary Młodej i ich Gości.Wybierając Nas mają Państwo pewność, że każdy szczegół dopracowany zostanie do perfekcji, gdyż jakość i zadowolenie naszych Gości stawiamy na pierwszym miejscu.

ślub w plenerze

Restauracja L’Entre Villes

mieści się w ponad 100-letniej, odrestaurowanej willi w Sopocie. Budynek, w którym mieści się nasza restauracja, jest dwupoziomowy, a jego łączna powierzchnia wynosi ponad 350 m2. Dysponujemy kilkoma różnymi salami, w tym czterema salami bankietowymi, oranżerią, piwnicą z winami, palarnią oraz salą VIP, wszystkie charakteryzujące się oryginalnym wystrojem.Sale oddzielone są przesuwanymi ścianami, co pozwala na dowolną ich aranżację w zależności od potrzeb i ilości uczestników. Przed wejściem znajduje się piękna fontanna, a do środka prowadzą stylowe schody osadzone na rzeźbionych kolumnach.

Szyk i elegancja w każdym szczególe

Piękne, bajkowe wnętrza, wyśmienite dania i obsługa na najwyższym poziomie tworzą niepowtarzalną atmosferę i miejsce, którego nigdy nie zapomnisz!

Ceremonia ślubna w plenerze

Jeśli Twoim marzeniem jest ceremonia ślubna w plenerze, nasza restauracja będzie idealna. Kameralną i niepowtarzalną uroczystość zapewni bajkowy, zielony ogród otaczający restaurację. Nasze wyjątkowo urokliwe miejsce daje mnóstwo możliwości aranżacji i dekoracji w stylu Twoich marzeń.

Mistrzowska kuchnia i profesjonalna obsługa

Usługi świadczone w restauracji L'Entre Villes są na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, a w kuchni pod okiem doświadczonego szefa kuchni Sławomira Hahna powstają prawdziwe kulinarne arcydzieła, które swoim smakiem oczarowały podniebienia wielu Gości.Wykwalifikowana kadra dba o niepowtarzalną atmosferę wyjątkowych wydarzeń.W trosce o reputację restauracji starannie dobieramy obsługę kelnerską, wiedząc, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie.

Wykwintna kuchnia w Sopocie
Najlepsza ryba w Sopocie

Zmysłowa podróż kulinarna

Oferujemy Państwu szeroką gamę wykwintnych dań przygotowanych przez samego szefa kuchni Sławomira Hahna. W naszej ofercie znajdują się gotowe zestawy menu, w skład których wchodzą: przystawka, zupa, danie główne, deser oraz bufet. Możesz także skomponować własne menu. Każde danie to mistrzowska wirtuozja smaku, artystycznie podana na oryginalnym i wyrafinowanym talerzu.

Restauracja
w Sopocie - L'Entre Villes

Restauracja L'Entre Villes mieści się w pięknej, ponad stuletniej, odrestaurowanej willi w Sopocie, gdzie bajkowe wnętrza i niepowtarzalna atmosfera spotykają się z najwyższej klasy kuchnią i profesjonalną obsługą. Dysponujemy kilkoma różnymi salami, w tym czterema salami bankietowymi, oranżerią, winiarnią, palarnią oraz salą VIP o oryginalnym wystroju, która może pomieścić od 10 do 250 osób z możliwością ich łączenia lub rozdzielenia.

Liczbą osób

ZAREZERWUJ STOLIK