fbpx

MENU | Dostępne również w wersji NA WYNOS

Spróbuj wyjątkowych potraw z naszego menu łączącego tradycyjną kuchnie polską z elementami nowoczesnej kuchni europejskiej, skomponowanego przez naszego szefa kuchni Sławomira Hahna. 

Przedstawione poniżej MENU jest propozycją wykwintnych dań opartych jedynie na świeżych, sezonowych produktach i zmieniane jest w zależności od ich dostępności.

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa dania na wynos, z dowozem, lub odbiorem własnym.
Menu ustalane jest indywidualnie. W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt telefoniczny z minimalnie dwu dniowym wyprzedzeniem.

* Wszystkie potrawy dostępne są również w wersji na wynos, z odbiorem własnym.
* Przykładowe menu, zmieniane i oparte na sezonowych produktach
* Wykaz alergenów zawartych w potrawach dostępny na życzenie

 

Czytaj więcej

Jedzenie na wynos Sopot – propozycja L’Entre Villes

Zapraszamy wszystkich miłośników naszych wyjątkowych smaków do skorzystania z równie atrakcyjnej oferty na jedzenie na telefon. Dzięki tej możliwości nasi goście mogą stworzyć unikatową atmosferę L’Entre Villes we własnym domu czy biurze. Zachęcamy do zaproszenia swoich bliskich na lunch czy kolację z nietuzinkowymi smakami przygotowanymi przez naszych doświadczonych kucharzy. Zamów jedzenie i odbierz je bezpiecznie wprost z naszej restauracji.

Jedzenie na zamówienie z naszej oferty to nie tylko nietuzinkowe potrawy, ale także zdrowe pieczywo, które przypadło do gustu wielu naszym gościom. W naszej ofercie znajdują się świeżo wypieczone chleby – żytni na zakwasie czy bezglutenowy z niepalonej kaszy gryczanej.

Otwarta restauracja Sopot – zamów bezpiecznie na wynos

L’Entre Villes funkcjonuje wciąż jako otwarta restauracja, ale tylko dla osób odbierających przyjęte wcześniej zamówienia. Co ważne, osobisty odbiór jest równie bezpieczny i komfortowy jak popularna opcja jedzenie na dowóz. Podczas odbioru dbamy o zachowanie zasad związanych z higieną oraz wzajemną ochroną, stosując bezpieczny dystans i odpowiednie zabezpieczenia. Zachęcamy do przejrzenia menu oraz kontaktu telefonicznego lub internetowego na pocztę e-mail celem ustalenia szczegółów.

Przygotowaliśmy zarówno specjalne menu, które zawiera jedzenie na dowóz, jak i proponujemy możliwość skorzystania z bogatej oferty pozycji à la carte, które zachwyci luksusowymi kompozycjami. Zupy, dania główne, przystawki oraz desery – nasze jedzenie na zamówienie jest gwarancją codziennej porcji smacznych i aromatycznych dań lub miłej odmiany codziennego, domowego jadłospisu.

Oferta win, alkoholi – zamów jedzenie Sopot i dobierz do niego trunek

Oprócz szerokiej oferty na jedzenie z dowozem osobistym przygotowaliśmy również propozycję menu alkoholi. Zachęcamy więc do wyprawienia prawdziwej uczty smaków oraz zapachów i celebrowania momentów spędzanych w domowym zaciszu z kieliszkiem wybranego z naszej ofert wina lub innych wybornych trunków. Przygotowaliśmy specjalną, atrakcyjną propozycję promocyjną na naszą propozycję alkoholi.

H2: Świeże produkty i dania przygotowywane na bieżąco – jedzenie na zamówienie Sopot

W kwestii takiej jak jedzenie na dowóz Sopot również oferuje możliwość skorzystania z ciekawej oferty restauracyjnej. Na ciepło lub do odgrzania w domu, ale zawsze ze smakiem i świeżo – właśnie te cechy wyróżniają tworzone przez nas potrawy. Nasze jedzenie na wynos pakujemy próżniowo, aby zapewnić najwyższą jakość oraz doskonałe walory smakowe naszych potraw. Zachęcamy do wyboru L’Entre Villes, gdzie przygotowujemy na bieżąco pyszne dania ze świeżych, wartościowych produktów. Nasze dania wyróżniają się eleganckim smakiem, dzięki któremu każdy smakosz może we własnych czterech kątach skosztować wykwintnego menu. Nasza oferta stanowi opozycje do typowego sopockiego jedzenia na dowóz, które często nie jest najwyższej jakości.

Jedzenie na wynos Sopot – jak i gdzie odebrać?

Przygotowanie przez nas jedzenie z dowozem osobistym można odebrać w dogodnym punkcie. Nasza otwarta restauracja dla klientów zamawiających dania na wynos mieści się w centrum miasta. Sopot zaprasza więc do korzystania z naszego eleganckiego menu każdego, kto tęskni za walorami naszych potraw, które łączą w sobie nowoczesność oraz  tradycję. W kwestii takiej jak jedzenie na telefon Sopot może liczyć również na gwarancję sterylnych warunków przygotowywania naszych dań. Nasza dobra kuchnia ułatwi wszystkie te momenty, kiedy niemożliwe jest jedzenie na mieście i jedyną opcją okazuje się jedzenie na telefon. Dla osób zamieszkujących Sopot jedzenie na dowóz z pewnością stanie się miłym akcentem w trakcie pracowitego dnia czy relaksującego wieczoru.

W kwestii takiej jak jedzenie online Sopot zachęca atrakcyjną propozycją od L’Entre Villes. Zamów jedzenie, odbierz je w Sopocie i ciesz się smakiem wyjątkowych dań.