fbpx

MENU | Dostępne również w wersji NA WYNOS

Spróbuj naszego wyjątkowego menu a’ la carte łączącego tradycyjną kuchnie polską z elementami nowoczesnej kuchni europejskiej, skomponowanego przez naszego szefa kuchni Sławomira Hahna. 

Zorganizujemy dla Państwa niezapomnianą ucztę kulinarną.
Jedyne co musicie zrobić, to zaprosić nas do siebie, a my zajmiemy się reszta!

Nasz szef kuchni Sławomir Hahn, na Państwa oczach, przygotuje prawdziwe kulinarne arcydzieła, a za sprawą naszej obsługi kelnerskiej doświadczycie Państwo iście kamerdynerskiego serwisu. W trakcie wieczoru zadbamy o wyjątkową atmosferę, opowiadając o serwowanych przez nas potrawach.

Jesteśmy bardzo elastyczni w kwestii doboru dań, uwzględniając wszelkie Państwa sugestie i preferencje smakowe. Z chęcią zaproponujemy nasze menu, lub skomponujemy je wspólnie z Państwem.

Proponujemy 7 daniowe menu degustacyjne:
amouse bouche
przystawka
zupa
danie główne rybne
intermezzo
danie główne mięsne
deser

WINE PAIRING
Skorzystaj z wiedzy naszych Sommelierów i podkreśl jeszcze bardziej smak serwowanych przez nas dań, dobierając do nich odpowiednie gatunki win z całego świata. 

CENA:
750 zł

- 7-daniowe menu degustacyjne dla dwóch osób
- obecność Szefa kuchni
- obsługa kelnerska
- wine pairing
- nakrycia wg preferencji
- transport

* Przy większej ilości Gości, cena ustalana jest indywidualnie

Zrób wyjątkową niespodziankę bliskiej osobie, zaskocz rodzinę lub przyjaciół i zorganizuj wyjątkowy wieczór w domu, lub firmie. Takie niecodzienne wydarzenie, z pewnością zapadnie na długo w pamięć wszystkim Gościom.

ZAPROŚ NAS DO SIEBIE I PRZEŻYJ WYJĄTKOWĄ PRZYGODĘ KULINARNĄ

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt

REZERWACJE:
e mail restauracja@entrevilles.pl 📧
tel 58 717 37 37☎️

* Wszystkie potrawy dostępne są również w wersji na wynos, z odbiorem własnym.
* Wykaz alergenów zawartych w potrawach dostępny na życzenie

Czytaj więcej

Jedzenie na wynos Sopot – propozycja L’Entre Villes

Zapraszamy wszystkich miłośników naszych wyjątkowych smaków do skorzystania z równie atrakcyjnej oferty na jedzenie na telefon. Dzięki tej możliwości nasi goście mogą stworzyć unikatową atmosferę L’Entre Villes we własnym domu czy biurze. Zachęcamy do zaproszenia swoich bliskich na lunch czy kolację z nietuzinkowymi smakami przygotowanymi przez naszych doświadczonych kucharzy. Zamów jedzenie i odbierz je bezpiecznie wprost z naszej restauracji.

Jedzenie na zamówienie z naszej oferty to nie tylko nietuzinkowe potrawy, ale także zdrowe pieczywo, które przypadło do gustu wielu naszym gościom. W naszej ofercie znajdują się świeżo wypieczone chleby – żytni na zakwasie czy bezglutenowy z niepalonej kaszy gryczanej.

Otwarta restauracja Sopot – zamów bezpiecznie na wynos

L’Entre Villes funkcjonuje wciąż jako otwarta restauracja, ale tylko dla osób odbierających przyjęte wcześniej zamówienia. Co ważne, osobisty odbiór jest równie bezpieczny i komfortowy jak popularna opcja jedzenie na dowóz. Podczas odbioru dbamy o zachowanie zasad związanych z higieną oraz wzajemną ochroną, stosując bezpieczny dystans i odpowiednie zabezpieczenia. Zachęcamy do przejrzenia menu oraz kontaktu telefonicznego lub internetowego na pocztę e-mail celem ustalenia szczegółów.

Przygotowaliśmy zarówno specjalne menu, które zawiera jedzenie na dowóz, jak i proponujemy możliwość skorzystania z bogatej oferty pozycji à la carte, które zachwyci luksusowymi kompozycjami. Zupy, dania główne, przystawki oraz desery – nasze jedzenie na zamówienie jest gwarancją codziennej porcji smacznych i aromatycznych dań lub miłej odmiany codziennego, domowego jadłospisu.

Oferta win, alkoholi – zamów jedzenie Sopot i dobierz do niego trunek

Oprócz szerokiej oferty na jedzenie z dowozem osobistym przygotowaliśmy również propozycję menu alkoholi. Zachęcamy więc do wyprawienia prawdziwej uczty smaków oraz zapachów i celebrowania momentów spędzanych w domowym zaciszu z kieliszkiem wybranego z naszej ofert wina lub innych wybornych trunków. Przygotowaliśmy specjalną, atrakcyjną propozycję promocyjną na naszą propozycję alkoholi.

H2: Świeże produkty i dania przygotowywane na bieżąco – jedzenie na zamówienie Sopot

W kwestii takiej jak jedzenie na dowóz Sopot również oferuje możliwość skorzystania z ciekawej oferty restauracyjnej. Na ciepło lub do odgrzania w domu, ale zawsze ze smakiem i świeżo – właśnie te cechy wyróżniają tworzone przez nas potrawy. Nasze jedzenie na wynos pakujemy próżniowo, aby zapewnić najwyższą jakość oraz doskonałe walory smakowe naszych potraw. Zachęcamy do wyboru L’Entre Villes, gdzie przygotowujemy na bieżąco pyszne dania ze świeżych, wartościowych produktów. Nasze dania wyróżniają się eleganckim smakiem, dzięki któremu każdy smakosz może we własnych czterech kątach skosztować wykwintnego menu. Nasza oferta stanowi opozycje do typowego sopockiego jedzenia na dowóz, które często nie jest najwyższej jakości.

Jedzenie na wynos Sopot – jak i gdzie odebrać?

Przygotowanie przez nas jedzenie z dowozem osobistym można odebrać w dogodnym punkcie. Nasza otwarta restauracja dla klientów zamawiających dania na wynos mieści się w centrum miasta. Sopot zaprasza więc do korzystania z naszego eleganckiego menu każdego, kto tęskni za walorami naszych potraw, które łączą w sobie nowoczesność oraz  tradycję. W kwestii takiej jak jedzenie na telefon Sopot może liczyć również na gwarancję sterylnych warunków przygotowywania naszych dań. Nasza dobra kuchnia ułatwi wszystkie te momenty, kiedy niemożliwe jest jedzenie na mieście i jedyną opcją okazuje się jedzenie na telefon. Dla osób zamieszkujących Sopot jedzenie na dowóz z pewnością stanie się miłym akcentem w trakcie pracowitego dnia czy relaksującego wieczoru.

W kwestii takiej jak jedzenie online Sopot zachęca atrakcyjną propozycją od L’Entre Villes. Zamów jedzenie, odbierz je w Sopocie i ciesz się smakiem wyjątkowych dań.